• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin Dış Cephe Temizliği

Mersin’de temizlik hizmeti deyince Alya Temizlik Hizmetleri akla gelir.

Dış cephe temizliği uygulamaları binaların dış cephelerinin zamanla maruz kaldıkları kirlenmeyi gidermek için yapılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda dış cephe temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken husus güvenliktir. Dış cephe cam temizliği Mersin firması yılların tecrübelerine sahip olan kaliteli, güvenilir, garantili hizmetler sunan, alanında lider bir konumda yer alan, Mersin ve çevresinden yoğun olarak tercih edilen, güler yüzlü kadroya sahip olan, en kaliteli temizlik malzemeleri üzerinden hizmetler sunan, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunan, ekonomik fiyat tarifesi sunan temizlik firmasıdır. Hava şartlarına bağlı olarak kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği ve yıkama işlemlerinin belirli aralıklarda dış cephe temizliği yapan firmalar ve profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapıldığı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için genel olarak vinçle ya da askı ile yapılan profesyonel cam silme ve temizlik çalışmasıdır. Dış cephe temizliği ve plazaların camlarının silme ve temizliği konusunda Mersin dış cephe cam temizliği şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerle de size ekonomik çözümler sunan Alya Temizlik Şirketi olarak, rezidans cam temizliği, plaza, AVM ve diğer yüksek binaların dış cephe cam temizliği ve cam silme işlemlerini özel vinçlerimiz ve uzman kadromuzla kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

 

       Dış Cephe Cam Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

  1. Dış cephe temizliğinin yılda en az iki kere yapılması gerekmektedir.
  2. Uzun süre temizliği yapılmayan binalarda dış cephede oluşan kirler ve lekeler kalıcı olur.
  3. Dış cephe temizliği profesyonel hizmet anlayışıyla yapılmalıdır.
  4. Dış cephe temizliğini yapan personelin eğitimli, donanımlı olması hem işin kalitesi açısından hem de güvenliği açısından çok önemlidir.
  5. Dış cephe temizliğinde güvenlik tedbirlerinin alınması firmanın profesyonelliğinin de bir göstergesidir.
  6. Dış cephe temizliğinde yüzeye uygun temizlik malzemelerinin kullanılması hem işin kalitesi hem de ortaya çıkacak sonuç için çok önemlidir.
  7. Son olarak ve belki de bütün bu yukarıdakileri maddeleri de kapsayan dış cephe temizliğinde en önemlisi güvenilir, profesyonel bir temizlik firmasıyla çalışılmasıdır. 

 

 

Mersin’de plaza, iş merkezi, yüksek katlı binalarda dış cephe cam ve kompozit temizliği için Mersin’in en güvenilir ve kaliteli temizlik firması olarak size bir telefon kadar yakınız. Firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için (0533) 431 90 75 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım