• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin İlaçlama Hizmetleri

Mersin Alya Temizlik Şirketleri Olarak Virüs Kalkanı Dezenfeksiyon Uygulaması Yapıyoruz

Dezenfeksiyon kelime anlamıyla,cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs(Koronavirüs), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca azaltılması veya yok edilmesi işlemidir. Mersin Alya İlaçlama şirketi olarak yıllardır haşere ve fare ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olmuştur.

 

 

Virüs Kalkanı ile dezenfeksiyona her alanda ihtiyaç var. Mersin ev temizliğinden  ofis emizliğine, Mersin okul temizliğinden spor salonları temizliğine, Mersin işyeri temizliğinden hamam temizliğine, Mersin apartman temizliğinden cami temizliğine her alanda temizliğin Virüs Kalkanıyla dezenfeksiyon ile beraber yürütülmesi zorunluluk kazanmıştır. Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor. Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirüs (COVİD-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

 

Bu neden ile Mersin Alya Temizlik Şirketleri yanınızda. Detaylı bilgi için 05334319075 numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım