• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin Eşyalı Ev Temizliği

Mersin Alya Temizlik Şirketleri Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır.

Alya Temizlik Şirketi ev temizliği sektöründe lider firmalardan biri olarak farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerimize memnuniyet garantisi vermektedir.İnsan sağlığını ön planda tutup, doğal  ve organik temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personeller ile çalışmaktayız.

 

Ev temizliği yaşam sürülen her ev için son derece önemli ve bir uygulamadır. Çünkü içerisinde hayat sürülen bu evin temizliği, evde yaşayan kişilerin sağlığı ve huzuru için son derece önemlidir. Bu temizlik işleri neredeyse tüm evlerde bayanlar tarafından gerçekleştirilmekte ve bayanlara iş yükü olarak ciddi sorumluluklar getirmektedir. Bizler firma olarak sizleri ev temizliğinden kurtarıyoruz. Mersin eşyalı ev temizleme hizmetleriyle sizleri bu yükten kurtaracağız. Günlük işler, çocuk bakımı, hayat şartları, yemek, bulaşık, çamaşır, silip süpürmek ve çalışan bir bayansınız bir de üzerine iş temposu bindiğinde, gerçekten çok yorulursunuz.

Bu gibi durumlarda özellikle bu yoğun tempoya ayak uyduramayan, yorulan, sıkılan, koşuşturmaktan bıkan bayanların çoğu sıklıkla ev temizliği konusunda destek almaktadır. Günlük  temizlik konusunda hizmet veren temizlik şirketimiz aynı zamanda; Tam kapsamlı ev temizliği , Bayram temizliği ve Bahar temizliğini de aynı titizlikle gerçekleştirmektedir.

 

 

Temizliğiniz Bize, Zamanınız Size Kalsın!

 

 

Alya Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliğinde Yer Alan Hizmetlerimiz

 

Oda ve Salon Temizliği

 

- Camların iç ve dış temizliği

- Parkelerin tozunun alınıp paspas yapılması

- Kapıların temizliği

- Mobilyaların temizliği

- Lamba, priz ve avizelerin temizliği

- Halı ve koltukların süpürülmesi

- Duvarların toz alımı

 

Mutfak Temizliği

 

- Dolapların temizliği

- Zemin temizliği ve paspas yapılması

- Aspiratör ve fırın temizliği

- Beyaz eşyaların dış temizliği

 

Banyo ve Tuvalet Temizliği

 

- Banyo duvarlarının temizliği

- Banyo dolaplarının silinmesi

- Tuvalet, duşakabin ve lavaboların temizliği

 

Günümüzde ev temizliği konusunda kurumsal hizmet vermekte olan profesyonel temizlik firmalarının önemi gün geçtikçe daha çok anlaşılmaktadır. Ev temizliği hizmeti almak için Mersin Alya Temizlik Şirketi size bir telefon kadar yakın detaylı bilgi için 0533 431 90 75  irtibata geçebilirsiniz.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi

 

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım