• AraAra
 • AralarWhatsapp
 • iletisimİletişim
 • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin Ofis Temizliği

Mersin Alya Temizlik Şirketleri Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz iş yeriniz yada eviniz temiz ve rahat olmalı

Günümüzde iş yerlerinde ofis temizliği denilince aklımıza ilk olarak düzenli temiz bir ortam gelir. Ofis temizliğine dikkat edilmediği durumlarda çalışanların sağlığı söz konusu olduğunda bir çok riskide beraberinde getirmektedir. Bulunduğumuz ortam temiz, düzenli, konforlu ve çalışırkende rahat edebilmek için çalıştığımız ofisin ve iş yerinin temiz olmasına özen göstermeliyiz. Covit-19 salgınından dolayı çalışanlarımızın sağlığı için düzenli dezenfenktan yaptırılması gerekiyor. Ofislerin yerleşim düzeni, havalandırılması, temizliği ve daha sayabileceğimiz bir çok etken bizim ve çalışanlarımızın verimliliğini etkiler.  Mersin Alya Temizlik Şirketi temizliğin insan sağlığı açısından iş hayatında da önemli rol oynadığının bilinciyle, ofis temizliği alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler sunar. Mersin Alya Temizlik; ofisinizdeki farklı türdeki mobilya ve malzemelere uygun temizlik seçenekleriyle her noktaya %100 hijyen sağlayabilmektedir.

 

 

Mersin Alya Temizlik Şirketi Mersin'in en profesyonel temizlik şirketidir. Sektörde güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti, kalite deyince; Mersin Alya Temizlik Şirketi akla gelmektedir.

Ofis çalışanlarının günün büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerin temiz ve konforlu olması çalışanların verimini de etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar ruh ve beden sağlığımızı olumsuz etkiler. Ofisinizdeki farklı türdeki mobilya ve malzemelere uygun temizlik seçenekleri ile her noktaya %100 hijyen sağlabilmektedir.

 

Ofis Temizliğinde Yapılan En Önemli Yanlışlar

 1. Ofisin temizliğinin çalışanlara yaptırılması
 2. Çalışanların yaptığı temizliğin çalışanlar üzerinde olumsuz sonuçlar bırakması
 3. Profesyonel olmayan firmalarla çalışılması
 4. Temiz ve düzenli olmayan ofis ortamının iş verimini de düşürmesi

 

Mersin temizlik şirketleri içerisinde önemli bir pozisyona sahip olan Mersin  Alya Temizlik Hizmetleri olarak biz neler yapıyoruz?

 

 

Mersin Alya Temizlik Şirketi olarak Ofis Temizliğin'de şunları yapıyoruz:

 

 1. Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz
 2. Havalandırma ve klima filtreleri temizliyoruz
 3. Elektronik eşyaların tozunu özenli bir şekilde alıyoruz
 4. Zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz
 5. Ofisteki bütün pencereleri ve iç dış mermerleri titizlikle temizliyoruz
 6. Mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini özenle yapıyoruz
 7. Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz

 

Mersin Alya Temizlik Şirketi olarak şunun garantisini veriyoruz. Kesinlikle memnun kalacaksınız! Çünkü Mersin’in en köklü temizlik şirketi olarak bizlerin birinci önceliği müşteri memnuniyeti. Biliyoruz ki; temiz bir ofis sağlıklı bir çalışma ortamı, mutlu insanlar demek, mutlu insanların olduğu bir ofiste iş veriminin de artması demek. Başarının artması demek.

 

 

ofis temizliği

 

MERSİN ALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ; tüm hizmetlerimiz olsun ya da ofis temizliği fiyatları olsun her zaman bütçe dostu fiyatlar ile yanınızdayız. Temizliğin insan sağlığı ve yaşam kalitesi açısından iş hayatında da önemli rol oynadığının bilinciyle ,ofisinizde rahat ve temiz bir ortam oluşturmak için sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için 05334319075 'i arayın.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım