• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin Cam Temizliği

Ev temizliği içinde evimizin dış dünya ile bağlantısını sağlayan camlar ve onların temizliği de oldukça önemlidir. Mersin Alya Temizlik Şirketi olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz

Bir binanın içi kadar dışınında özenli ve temiz olması gerekir. Cam temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi işçi güvenliğidir. Profesyonel olarak temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemleri alarak hem iş güvenliği hem de işçi güvenliğine önem vermekteyiz. Firmamız binanızın cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanları kullanarak hizmet vermektedir. Uzman ekipler tarafından itinayla  verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Mersin'in her yerine hizmet vermekteyiz. Alya Temizlik Şirketi temizlik ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak yenilenmekte ve en hızlı hizmeti vermektedir.

 

 

Temizlikte ve cam temizliği işleminde, iyi malzeme kullanıldığında çok daha iyi sonuç veriyor. Pvc malzemelerin temizlenmesinde krem temizleyiciler kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Durulama gerektiren bu temizleyiciler, durulanmaması halinde sararmaya yol açtığından ihmal edilmemeli. Alüminyum veya metal malzemenin kullanıldığı çerçeveler de ise kesinlikle asitik içeriğe sahip temizleyiciler ile temas ettirilmemeli. Bu temizlik  maddeleri geri dönüşü olmayan zararlar verebilir, kararabilir ve parlaklığını yitirebilir.

 

 

Hava şartlarına bağlı olarak kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği ve yıkama işlemlerinin belirli aralıklarda dış cephe temizliği yapan firmalar ve profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapıldığı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için genel olarak vinçle ya da askı ile yapılan profesyonel cam silme ve temizlik çalışmasıdır. Dış cephe temizliği ve plazaların camlarının silme ve temizliği konusunda Mersin dış cephe cam temizliği şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerle de size ekonomik çözümler sunan Alya Temizlik Şirketi olarak, rezidans cam temizliği, plaza, AVM ve diğer yüksek binaların dış cephe cam temizliği ve cam silme işlemlerini özel vinçlerimiz ve uzman kadromuzla kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Birçok nedenden dolayı cam üzerinde leke ve kirler oluşabilir.Temizlik esnasında camlar çizilmeden nasıl temizlenir,cam üzerindeki harç,kireç ve boya artıkları nasıl çıkar,kireçli cam nasıl temizlenir,dış cephe cam temizliği nasıl yapılır gibi ve benzeri konularda  Alya Temizlik Şirketi Alya Temizlik ekiplerinin deneyimine ve donanımına güvenebilirsiniz.

Mersin’de cam temizliği,dış cephe cam temizliği alanlarında kaliteli,güvenilir ve ekonomik hizmet almak için haftanın yedi günü bizi 0533 431 90 75 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi 

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım