• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Cam Temizliği

Ev temizliği içinde evimizin dış dünya ile bağlantısını sağlayan camlar ve onların temizliği de oldukça önemlidir. Mersin Alya Temizlik Şirketi olarak sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz

Bir binanın içi kadar dışınında özenli, şık ve temiz olması gerekir, cam temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi işçi güvenliğidir, profesyonel olarak temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemleri alarak hem iş güvenliği hem de işçi güvenliğine önem vermekteyiz. Firmamız binanızın cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanları kullanarak hizmet vermektedir. Uzman ekipler tarafından itinayla  verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Mersin'in her yerine hizmet vermekteyiz. Alya Temizlik Şirketi temizlik ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak yenilenmekte ve en hızlı hizmeti vermektedir

 

 

Temizlikte ve cam temizliği işleminde, iyi malzeme kullanıldığında çok daha iyi sonuç veriyor. Pvc malzemelerin temizlenmesinde krem temizleyiciler kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Durulama gerektiren bu temizleyiciler, durulanmaması halinde sararmaya yol açtığından ihmal edilmemeli. Alüminyum veya metal malzemenin kullanıldığı çerçeveler de ise kesinlikle asitik içeriğe sahip temizleyiciler ile temas ettirilmemeli. Bu temizlik  maddeleri geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Kararabilir ve parlaklığını yitirebilir.

 

 

Birçok nedenden dolayı cam üzerinde leke ve kirler oluşabilir.Temizlik esnasında camlar çizilmeden cam nasıl temizlenir,cam üzerindeki harç,kireç ve boya artıkları nasıl çıkar,kireçli cam nasıl temizlenir,dış cephe cam temizliği nasıl yapılır gibi ve benzeri konularda  Alya Temizlik şirketleri Alya Temizlik ekiplerinin deneyimine ve donanımına güvenebilirsiniz.

Mersin’de cam temizliği,dış cephe cam temizliği alanlarında kaliteli,güvenilir ve ekonomik hizmet almak için haftanın yedi günü bizi 0533 431 90 75 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Alya Temizlik Mersin Firmasına Aittir. | Web Tasarım