• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Mersin Koltuk Yıkama

Mersin Alya Temizlik Şirketleri Koltuklar üzerinde en fazla vakit geçirdiğimiz eşyalardır. Bunun doğal sonucu koltuklarda kir, mikrop ve bakteri oluşmaktadır.

Mersin koltuk yıkama hizmetleri web sitemize hoşgeldiniz. Firmamız uzun yıllardan beri konusuna ve işine hakim olarak koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Mersin Alya Temizlik Şirketleri olarak sizleri uygun fiyat ve kalite ile buluşturuyoruz. Koltuk ve oturma grubu temizliğini günümüzde bir çok kişi silerek temizlemektedir. Ancak silerek temizlik yapmak bir çözüm değildir kiri ve lekeyi kumaşın içine itmektir. Koltuk yıkamada güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler koltuklarda oluşan kir, mikrop ve bakterileri en iyi şekilde temizler. Deri koltuklarda yıkama işlemi önerilmez bunun yerine dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz. Bu sayede zararlı canlılar da yok edilmiş olur.

 

Koltuk Yıkama hizmeti yerinde verilir; Konusunda Uzman personelimiz Koltuklarınızı yerinde yıkar. Hem vakumlama, hem yıkama işleminin bir arada yapıldığı koltuk yıkama işlemimiz sırasında koltuklarınız bakterilerden ve mikroplardan arındırılmakta, ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır.

 

 

Temizlik sektöründe, Mersin'de uzun yıllardan beri hizmet veren Alya Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetinde ileri teknoloji ürünü makineler ile insan sağlığına uygun kalite belgeli, antibakteriyel temizlik ürünleri kullanarak koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz. Güzel şehrimiz Mersin’de siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmetini kusursuz olarak yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Alya Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetini profesyonel kadromuz olan sağlam ekibimiz; sağlıklı, hijyenik ve yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama alanında uzman firmamız Mersin Alya temizlik şirketi, uygun fiyatlara özel yüksek basınçlı, vakumlu ve püskürtme özelliği olan makineler ile derinlemesine hassasiyetle temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede temiz koltuklara kavuşmanız için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Garantili hizmet veren firmamız Mersin Alya Temizlik Şirketi, her mevsim tamamen organik yöntemlerle koltuk yıkama gibi temizleme işlemleri yapmaktayız. Detaylı bilgi için 05334319075 no'lu numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

 

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Mersin Alya Temizlik Şirketleri Firmasına Aittir. | Web Tasarım