• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
Koltuk Yıkama

Koltuklar üzerinde en fazla vakit geçirdiğimiz eşyalardır. Bunun doğal sonucu koltuklarda kir, mikrop ve bakteri oluşmaktadır.

Firmamız uzun yıllardan beri konusuna ve işine hakim olarak koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Alya Temizlik olarak sizleri uygun fiyat ve kalite ile buluşturuyoruz. Koltuk yıkamada güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler koltuklarda ki kir, mikrop ve bakterileri en iyi şekilde temizler. Deri koltuklarda yıkama işlemi önerilmez bunun yerine dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz. Bu sayede zararlı canlılar da yok edilmiş olur.

 

Koltuk Yıkama hizmeti yerinde verilir; Konusunda Uzman personelimiz Koltuklarınızı yerinde yıkar.

 

 

Temizlik sektöründe Mersin'de uzun yıllardan beri hizmet veren Alya Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetinde ileri teknoloji ürünü makineler ile insan sağlığına uygun kalite belgeli, anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz. Güzel şehrimiz Mersin’de siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmetini kusursuz olarak yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Alya Temizlik Şirketi olarak koltuk yıkama hizmetini profesyonel kadromuz olan gezici ekibimiz; sağlıklı, hijyenik ve yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama alanında uzman firmamız Mersin Alya temizlik şirketi, uygun fiyatlara özel yüksek basınçlı, vakumlu ve püskürtme özelliği olan makineler ile derinlemesine hassasiyetle temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede temiz koltuklara kavuşmanız için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Garantili hizmet veren firmamız Mersin Temizlik Şirketi, her mevsim tamamen organik yöntemlerle koltuk yıkama gibi temizleme işlemleri yapmaktayız.

 

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Alya Temizlik Mersin Firmasına Aittir. | Web Tasarım