• AraAra
  • AralarWhatsapp
  • iletisimİletişim
  • Yol TarifiYol Tarifi
İnşaat Sonrası Temizlik

Mersin de İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerini İtina İle Yapmaktayız.

    İnşaat sonrası temizliğinin eşyaların taşınmasından önce detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik yapılacak yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Mersin'de inşaat sonrası temizlik denince akla ilk gelen Alya Temizlik Şirketi'dir.

    Yılların bilgi ve birikimi ile inşaat sonrası temizlik hizmetini Mersin'de veren Alya Temizlik Şirketi olarak temizlik alanında uzman ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz.

   

     

 İnşaat sonrası temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Mersin Alya Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler Mersin’in en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Alya Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var ki; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa&yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile Mersin’de inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile temizlikte iddalıyız. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Mersin Alya Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve titizlikte çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Bizler Mersin Alya Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Yılların bilgi ve birikimi ile inşaat sonrası ev temizliği hizmetini Mersin’de veren Alya Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlikği alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımızla gerçekleştirmekteyiz. İnşaat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 3 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. Mersin içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir.

 

 

İnşaat sonrası ev temizliği hizmeti almadan önce araştırmanızı iyi yapmalı ve bu alanda tecrübeli ve donanımlı firmayı seçmelisiniz.

Yeni satın aldığınız ve taşınma öncesinde gerekli olan detaylı inşaat sonrası temizlikte birçok dikkat edilmesi gereken konu vardır.Mutfaktaki çekmecelerin arkasında bulunan tozun temizlenmesi kadar cam üzerindeki etiketlerin temizlenirken camın çizilmemesine kadar birçok önemli temizlik detayı gerekmektedir. Böyle durumları üstesinden ancak profesyonel inşaat temizliği şirketleri gelebilir.

 

 

 

İnşaat temizliği konusunda uzmanlaşmış ekipler inşaat sonrası temizliğe genellikle evin içinde bulunan kaba inşaat artıklarını ve tozu ortadan kaldırmakla işe başlar. 

Önce dış cephe ve camlar sonrasında evin içi,son olarak da evin banyo ve mutfağı temizlenir.

Duvarda bulunan toz,pervaz araları ve süpürgelikler üzerindeki toz dikkatle alınması gerekli noktalardır.

Her odanın temizliği bittiğinde ve son kontroller yapıldıktan sonra toz girmesini engellemek için odaların kapısı kapatılmalıdır.

 

 

İnşaat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik işlemlerine göre farklı uygulamalar,donanım ve tecrübe gerektirmektedir. Ev, iş yeri, ofis, rezidans, restoran, fabrika gibi yerlerin temizliği için yanınızdayız. Hemen profesyonel destek için bizi 0533 431 9075 numaralı telefondan arayın ve sizi detaylı olarak bilgilendirelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri
Dumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/A
E-Mail: alyatemizliksirketi33@outlook.com
Tel: 05334319075
Fax: +90(533)4319075
GSM: 0(533)4319075
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları Alya Temizlik Mersin Firmasına Aittir. | Web Tasarım